Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Wyciąganie auta

WYCIĄGANIE AUT Z ROWÓW

Niekorzystne warunki pogodowe, pośpiech oraz zły stan dróg mogą prowadzić do wypadków na drogach. Konsekwencją zdarzenia drogowego może być stoczenie się samochodu do rowu.

W takiej sytuacji bez pomocy specjalistów nie będziesz w stanie wydostać się z rowu. Dzięki niezawodnemu sprzętowi i doświadczonym pracownikom wyciągniemy każdy samochód z rowu w Łodzi, jej okolicach, Zgierzu oraz na autostradzie A2.

Holowniki, które posiadamy, przystosowane są do bardzo trudnych warunków. Ponadto przygotowane są na wyjazd o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od dnia tygodnia.

Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, dlatego dbamy o ich transport w miejsce przez nich wyznaczone.

Ponadto samochód wyciągamy z rowu tak, by nie zepsuć i nie porysować bardziej niż został w czasie awarii lub kolizji. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • jesteśmy profesjonalistami,
  • dbamy o swoich klientów,
  • szybko dojeżdżamy na miejsce wezwania,
  • posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczonych pracowników.
Wyciąganie auta z rowów

W ramach naszej działalności pełnimy również usługi HDS, czyli hydraulicznego dźwigu samochodowego. Posiadamy samochód ciężarowy, w którym zamontowany jest specjalny żuraw, zwany także przeładunkowym. Za pomocą hydraulicznego dźwigu samochodowego znacznie łatwiej ładuje się powypadkowe samochody, ponadgabarytowe maszyny, a także koparek i ładowarek. Więcej informacji znajdziecie tutaj.