Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Dowóz

DOWÓZ PALIWA W ŁODZI I W JEJ OKOLICY

Na drodze zdarzyć się może każda sytuacja. Również taka, że niepostrzeżenie skończy Ci się paliwo w samochodzie. Zazwyczaj taka sytuacja zdarza się na drodze, wokół której znajduje się tylko las. Co wtedy zrobić? Jeśli znajdujesz się w pobliżu Łodzi, zadzwoń do nas.
Przyjedziemy i zatankujemy Twój samochód. A jeśli w dalszym ciągu nie będzie chciał ruszyć, odholujemy go do naszego warsztatu i sprawdzimy, co jest przyczyną awarii.

Nasza firma przyjedzie pod wskazany adres bez względu na to, jaki jest powód pustego baku w samochodzie. Zdarzyć się może, że wskazówka informująca o poziomie paliwa się zacięła, a Ty niczego nie świadom utknąłeś w zupełnie obcym miejscu, bez możliwości dalszej jazdy.

Wtedy z pomocą przybywa Cukierski-Auto-Hol, jeden z naszych pracowników przywiezie we wskazane miejsce kanister paliwa w możliwie najszybszym tempie.

Posiadamy łącznie kilkanaście pojazdów, więc czas trwania przyjazdu będzie krótki.
Pomocy udzielimy na terenie Łodzi, w jego okolicy, w Zgierzu oraz na autostradzie A2.

CO ZROBIĆ, GDY ZABRAKNIE PALIWA?

  • Zabezpiecz auto, ustawiając je tak, by nie przeszkadzało innym uczestnikom ruchu drogowego,
  • włącz światła awaryjne,
  • postaw za samochodem trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości zależnie od kategorii drogi,
  • zadzwoń po nas,
  • podaj dokładną lokalizację oraz rodzaj paliwa,
  • poczekaj około 20 minut.
Dowóz paliwa

Posiadamy kilka lawet, dzięki czemu dojedziemy do Ciebie najszybciej jak to możliwe. W razie większych problemów z samochodem, posiadamy pojazdy wyposażone w miejsca do 8 osób, więc przewieziemy Ciebie wraz ze współpasażerami w wybrane miejsce na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości.