Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Wypompowywanie paliwa

WYPOMPOWYWANIE PALIWA

Wlewy na diesla i benzynę różnią się od siebie średnicą oraz kolorami wężów na stacjach benzynowych. Co nie wyklucza sytuacji, w której omyłkowo zalejesz nie to, co powinieneś. Tym częściej zdarza się to wtedy, gdy na co dzień zmieniasz regularnie samochody. Pomyłka może zdarzyć się każdemu.

Niestety źle zatankowane paliwo uniemożliwia dalszą drogę, dlatego gdy zdarzy Ci się taki nieprzyjemny incydent, to zadzwoń po NAS – przyjedziemy pod wskazany adres i wypompujemy źle zatankowane paliwo.
Gdy zorientujesz się, że zatankowałeś złe paliwo, nie odpalaj samochodu! Zaczekaj na naszą pomoc na stacji benzynowej

JAK DZIAŁAMY Z WYPOMPOWYWANIEM PALIWA?

Wypompowanie paliwa z samochodu zajmuje nam minimum 30 minut. Czasami zdarza się sytuacja, że konieczne będzie odkręcenie baku w celu oczyszczenia wszystkich przewodów. Wtedy czas wypompowywania będzie dłuższy, nawet do kilku godzin.

Po spuszczeniu paliwa nasz kierowca sprawdzi, czy wszystko w aucie pracuje jak powinno. Po tym kierowca będzie mógł od błyskawicznie ruszyć dalej w drogę.

  • podaj dokładną lokalizację oraz rodzaj paliwa,
  • poczekaj około 20 minut.

W razie awarii dzwoń pod całodobowy numer: 883 566 784

Najlepsze dla Twojego silnika będzie wypompowanie paliwa i wymiana filtra paliwowego. Zrobimy to za Ciebie profesjonalnie. Odholujemy Twój samochód do naszego warsztatu i wypompujemy paliwo z baku.

Wypompowywanie