Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

USŁUGI HDS - ŁÓDŹ

Jako firma Cukierski-Auto-Hol prowadzimy działalność w zakresie świadczenia usług transportowych. Zajmujemy się usługami HDS. Kierujemy je do klientów indywidualnych oraz firm na terenie Łodzi i okolic, Zgierza oraz autostrady A2.

Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnią praktykę w transporcie HDS. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby klient był zadowolony ze skorzystania z naszych usług.

HDS usługi

HDS - CO TO?

HDS jest to samochód wyposażony w samojezdny żuraw. Urządzenie dźwigowe składa się z wyciągarek oraz wychylnego wysięgnika osadzonego na obrotowej kolumnie. HDS znajduje się na podwoziu samochodu. Obrotowy pomost pozwala na obrót i zmianę wysięgu dźwigu.

Żurawie dzielą się na elektryczne, hydrauliczne oraz mechaniczne. Jednak najczęściej napędzane są przez silnik spalinowy samochodu wykorzystywany również do napędu podwozia.

Z transportu HDS korzystają zazwyczaj duże firmy, dla których mamy specjalną ofertę. HDS wykorzystuje się zazwyczaj przy pracach przeładunkowych oraz przy przemieszczaniu kontenerów. Dostosowana jest do pracy w dwóch trybach: transportowy oraz dźwigowy.

Nowoczesne żurawie posiadają zautomatyzowany wysięgnik teleskopowy, co znacznie ułatwia transport HDS. W ten sposób możliwy jest samodzielny rozładunek pojazdów lub maszyn przez burtę.

Nośność żurawia HDS wynosi kilka ton. Wraz ze wzrostem wysięgu żurawia – zmniejsza się jego udźwig.
Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług transportowych w Łodzi lub w okolicach autostrady A1, autostrady A2 sprawdź naszą ofertę!