Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

TRANSPORT OSÓB

Cukierski-Auto-Hol w ramach swoich usług oferuje transport osób.
W związku z dużym zapotrzebowaniem na tego rodzaju pomoc, zdecydowaliśmy się na włączeniem jej do naszej firmy. Oferujemy naszym klientom przewóz z miejsca wypadku lub kolizji w wyznaczone przez niego miejsce.

Na miejsce zdarzenia przyjeżdżają nasi pracownicy, którzy autolawetą odholują Twój samochód do warsztatu samochodowego lub w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Drugi pracownik przyjedzie na miejsce zdarzenia samochodem mogącym pomieścić 8 osób i odwiezie wszystkich uczestników zdarzenia drogowego w wyznaczone przez nich miejsce na terenie Łodzi i okolic.

Transport osób
Transport osób 2

Doskonale wiemy, że w sytuacji wypadku lub stłuczki na drodze, stres u jego uczestników jest bardzo duży. W związku z tym chcemy pomóc i ułatwić ten trudny proces i zapewnić przejazd samochodu, ale i wszystkich osób.

Jeśli naprawa samochodu będzie wymagała sporo czasu, oferujemy także wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy. Więcej informacji o tej usłudze znajdziecie tutaj.

Nasi pracownicy to odpowiedzialni kierowcy, posiadają wysoką kulturę osobistą i chęć pomocy poszkodowanym.