Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Awaryjne uruchamianie

AWARYJNE URUCHAMIANIE POJAZDÓW - ŁÓDŹ

Awaryjne uruchamianie pojazdów jest jedną z naszych usług. Jeśli Twoje auto zgasło lub nie chce odpalić, a Ty nie wiesz dlaczego, to zadzwoń do nas. Przyjeżdżamy na miejsce awarii i uruchamiamy samochód. Jeśli nie uda nam się wykonać naprawy na miejscu, nasz pracownik odholuje samochód do warsztatu i tam dokona naprawy. Naprawa tego typu potrwa chwilę.

Najczęstszą przyczyną nieodpalenia auta to rozładowany akumulator. Jeśli silnik nie wykazuje żadnych oznak, a kontrolki na desce rozdzielczej gasną, to przyczyną najprawdopodobniej jest rozładowany akumulator.

JEDNAK PROBLEM Z URUCHOMIENIEM SILNIKA MOŻE MIEĆ ZUPEŁNIE INNE PODSTAWY:

Kiedy może być potrzebna usługa awaryjnego uruchomienia pojazdu?

  • problem z bendiksem,
  • wypadający zapłon,
  • źle zatankowane paliwo,
  • przepalone bezpieczniki.

Cena tej usługi ustalana jest indywidualnie. Zależy przede wszystkim od rodzaju problemu oraz odległości od centrum Łodzi.

ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ FIRMY:

  • mamy kilka pojazdów pomocy drogowej ulokowanych w kilku miejscach, więc klient nie musi czekać, aż pracownik skończy wykonywać poprzednie zlecenie,
  • mamy kadrę doświadczonych pracowników,
  • dojeżdżamy szybko i dokładnie wykonujemy swoje zadanie.

Auto awaryjnie odpalamy za pomocą tzw. “kabla”, czyli przewodów rozruchowych.

Awaryjne uruchamianie pojazdów

Używamy do tego odpowiedniej długości kabli, z zabezpieczonymi klemami i o wystarczającej długości. Złej jakości kable mogą spowodować rozładowanie akumulatora z samochodu pożyczającego prąd.

Najbezpieczniej jest wezwać pomoc, która przyjedzie na miejsce i rozwiąże Twój problem. W razie pytań lub problemów, dzwoń: 883 566 784