Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

TRANSPORT POJAZDÓW

Nasza firma świadczy usługi transportu pojazdów na autolawecie lub holowniku, zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferujemy także transport specjalny – transport samochodów bez kluczyków. Bez trudu przetransportujemy pojazd każdego typu: bez kluczyków, zamknięte, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz TIR-y).

Nasze usługi transportowe obejmują przewóz pojazdów oraz towarów. Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport aut osobowych, dostawczych oraz sprzętów niestandardowych, takich jak maszyny budowlane czy rolnicze.

Transport pojazdów

Transport maszyn autolawetą - Łódź

Transport maszyn rolniczych i budowlanych to często problem dla rolników oraz przedsiębiorców. Głównym problemem są gabaryty maszyn, ich niestandardowe wymiary.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy transport wózków widłowych, ciągników rolniczych, koparek, kombajnów i innych maszyn wielkogabarytowych.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi oferujemy w Łodzi, Zgierzu, na autostradzie A2 oraz w całym kraju, jak i za granicą.

Korzystając z naszych usług, możesz być bezpieczny o swój pojazd!