Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Ratownictwo drogowe

RATOWNICTWO DROGOWE

Cukierski-Auto-Hol to firma świadcząca usługi pomocy drogowej. Działamy całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, by zawsze być gotowym do świadczenia pomocy na drodze.

Oferujemy pomoc przy transporcie motocykli, samochodów osobowych, dostawczych, TIRów, a nawet ciężkich maszyn.

Ponadto dysponujemy holownikami oraz autolawetami. Jest to specjalistyczny sprzęt, dostosowany do trudnych warunków i dużego obciążenia.

Posiadamy własny warsztat, w którym nasi pracownicy zadbają o Twój samochód na najwyższym poziomie. Posiadamy oryginalne części samochodowe, wysokiej jakości sprzęt i fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Na terenie Łodzi mamy własny strzeżony parking, na którym mieszczą się nasze samochody i holowniki oraz samochody naszych klientów. Dzięki temu pojazdy naszych klientów i nasze są bezpieczne przez całą dobę.

Oferujemy również relokację maszyn. Za pomocą profesjonalnego sprzętu dokonujemy relokacji ciężkich urządzeń oraz maszyn. Używamy do tego specjalnych rolek, tzw. “przyczółgówek” oraz wózków skrętnych. Zajmujemy się także magazynowaniem, rozładunkiem, załadunkiem oraz konteneryzacją.

Ratownictwo
Ratownictwo drogowe 2

Nasza firma znajduje się w Łodzi, ale nasze usługi wykonujemy w Zgierzu, na autostradzie A2, a nawet w całym kraju i za granicą. Odległość naszych działań zależy od rodzaju problemu, jaki ma nasz klient.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku!

W ZAKRESIE NASZYCH USŁUG JEST:

  • pomoc drogowa,
  • usługi dźwigowe,
  • relokacja maszyn,
  • usługi HDS,
  • transport osób.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.