Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W każde święta i weekendy pomagamy kierowcom w problemach drogowych w Łodzi i jej okolicach.

Awaryjne otwieranie

AWARYJNE OTWIERANIE AUT

Sytuacja, która bardzo rozdrażnia kierowców to zatrzaśnięcie kluczyków od samochodu wewnątrz niego. Zazwyczaj dochodzi do takiej sytuacji w najmniej oczekiwanym momencie, gdy w pośpiechu wracasz z zakupów. Otwierasz bagażnik, wkładasz do niego zakupy, obok nich zostawiasz kluczyk od samochodu, klapa bagażnika się zamyka, a kluczyk został w środku razem z możliwością otwarcia samochodu.

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to pamiętaj, że nasza firma rozwiązuje te problemy błyskawicznie. Sytuacji, w których nie da się otworzyć samochodu jest znacznie więcej, dlatego tym bardziej nasza oferta jest bardzo potrzebna.

Otwieramy awaryjnie auta na terenie Łodzi i okolic

W naszej firmie sprostanie potrzebom klienta jest naszym priorytetem. Dlatego widząc, że wyżej wymieniony problem spotyka wiele osób, postanowiliśmy w ramach naszych usług zaoferować awaryjne otwieranie aut.

Usługi kierujemy do osób, którym zależy na szybkim działaniu i zadowalającym efekcie. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu w krótkim czasie i bez uszczerbku samochodu, dostaniemy się do jego wnętrza.

Zatrzaśnięte auto pośrodku parkingu w centrum handlowym sprawia spory kłopot i niemało nerwów. Dlatego nasza firma przyjedzie na miejsce najszybciej jak to możliwe i otworzy Twój samochód.

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi 2

KIEDY POWINIENEŚ PO NAS ZADZWONIĆ?

  • gdy został złamany klucz,
  • zamarzł zamek,
  • przemarzła uszczelka,
  • kluczyki zatrzaśnięte są w stacyjce lub wewnątrz samochodu,
  • nastąpiła awaria zamka w drzwiach samochodu.

Na terenie Łodzi docieramy do naszych klientów i za pomocą specjalnego urządzenia, otwieramy samochód. Pomożemy także naprawić zepsuty zamek lub wymienimy go na nowy.